Skladišče 7
32,07 EUR / kos
Za 4 gume 128,30 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5420068697472 |
| Znamka | Minerva |
| Model | ALL SEASON MASTER |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 79 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 5.39 kg |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX ET 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,49 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 145/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,07 EUR
Preveri zalogo
Aplus AERIX FS01 145/80 R13 75T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 35,70 EUR
Preveri zalogo
Lassa SNOWAYS 3 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,43 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,58 EUR
Preveri zalogo
Kormoran KOR ALL SEASON 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,77 EUR
Preveri zalogo

