Skladišče 1
515,90 EUR / kos
Za 4 gume 2.063,59 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
526,41 EUR / kos
Za 4 gume 2.105,62 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227395426 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P-ZERO(PZ4) * XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 23 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16 kg |
Priporočamo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 275/35 R23 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 397,61 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) * XL 275/35 R23 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 515,90 EUR
Preveri zalogo
Michelin PS4 SUV FRV XL 275/35 R23 108Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 544,87 EUR
Preveri zalogo
Pirelli PZERO E* NCS ELECT XL 275/35 R23 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 570,95 EUR
Preveri zalogo

