Skladišče 1
397,61 EUR / kos
Za 4 gume 1.590,44 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
438,61 EUR / kos
Za 4 gume 1.754,42 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526466778 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | EAGLE F1 SUPERSPORT |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 23 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 14.5 kg |
Priporočamo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT 275/35 R23 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 397,61 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) * XL 275/35 R23 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 515,90 EUR
Preveri zalogo
Michelin PS4 SUV FRV XL 275/35 R23 108Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 544,87 EUR
Preveri zalogo
Pirelli PZERO E* NCS ELECT XL 275/35 R23 108Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 570,95 EUR
Preveri zalogo

