Skladišče 7
803,71 EUR / kos
Za 4 gume 3.214,83 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702044056 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X MULTI D |
| Širina | 305 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 154 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Teža | 56 kg |
Priporočamo
Michelin XDE2+ 305/70 R22.5 152L
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 399,86 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL X STEER 305/70 R22.5 154L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 472,39 EUR
Preveri zalogo
Hankook AL26 305/70 R22.5 152L
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 510,69 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone R249 ECOPIA 305/70 R22.5 150M
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 533,14 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DURAVIS R-DRIVE 002 305/70 R22.5 152M
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 553,13 EUR
Preveri zalogo
Continental HDR 305/70 R22.5 150M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 587,30 EUR
Preveri zalogo
Continental HSR1 305/70 R22.5 152L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 606,73 EUR
Preveri zalogo
Goodyear KMAX S 305/70 R22.5 153L
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 712,24 EUR
Preveri zalogo
Michelin X MULTI D 305/70 R22.5 154L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 803,71 EUR
Preveri zalogo
Michelin X MULTI HLZ 305/70 R22.5 154L
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 829,03 EUR
Preveri zalogo

