CONTINENTAL HDR 305/70 R22.5 150M
Skladišče 7
587,30 EUR / kos
Za 4 gume 2.349,18 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238011272 |
| Znamka | Continental |
| Model | HDR |
| Širina | 305 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 150 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 58.39 kg |
Priporočamo
Michelin XDE2+ 305/70 R22.5 152L
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 399,86 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL X STEER 305/70 R22.5 154L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 472,39 EUR
Preveri zalogo
Hankook AL26 305/70 R22.5 152L
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 510,69 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone R249 ECOPIA 305/70 R22.5 150M
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 533,14 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DURAVIS R-DRIVE 002 305/70 R22.5 152M
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 553,13 EUR
Preveri zalogo
Continental HDR 305/70 R22.5 150M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 587,30 EUR
Preveri zalogo
Continental HSR1 305/70 R22.5 152L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 606,73 EUR
Preveri zalogo
Goodyear KMAX S 305/70 R22.5 153L
Na zalogi 11 kosov v centralnem skladišču
Že od 712,24 EUR
Preveri zalogo
Michelin X MULTI D 305/70 R22.5 154L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 803,71 EUR
Preveri zalogo
Michelin X MULTI HLZ 305/70 R22.5 154L
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 829,03 EUR
Preveri zalogo

