Skladišče 7
103,49 EUR / kos
Za 4 gume 413,94 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622114632 |
| Znamka | Nexen |
| Model | WINGUARD SPORT 2 SUV XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 13.5 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL XL 235/75 R15 109S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,81 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 235/75 R15 105T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,21 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 235/75 R15 109H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,55 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 XL 235/75 R15 109S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 235/75 R15 110Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,38 EUR
Preveri zalogo
Hifly VIGOROUS MT601 P.O.R. 235/75 R15 104Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 94,54 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 235/75 R15 104S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 95,99 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 235/75 R15 104Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,84 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 235/75 R15 109T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND MT 235/75 R15 104Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,09 EUR
Preveri zalogo

