Skladišče 1
85,06 EUR / kos
Za 4 gume 340,24 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
62,81 EUR / kos
Za 4 gume 251,22 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064103092 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A929 A/T OWL XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A929 A/T OWL XL 235/75 R15 109S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,81 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX ET 235/75 R15 105T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,21 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 235/75 R15 109H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 77,55 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 XL 235/75 R15 109S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 83,59 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 235/75 R15 110Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,38 EUR
Preveri zalogo
Hifly VIGOROUS MT601 P.O.R. 235/75 R15 104Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 94,54 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 235/75 R15 104S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 95,99 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 235/75 R15 104Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,84 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 235/75 R15 109T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,50 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND MT 235/75 R15 104Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,09 EUR
Preveri zalogo

