Skladišče 3
54,42 EUR / kos
Za 4 gume 217,67 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064130159 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A610 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/35 R18 84W
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,42 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 215/35 R18 84Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,40 EUR
Preveri zalogo
Firestone FIREHAWK SPORT 215/35 R18 84Y RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,31 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN FLEVA V701 215/35 R18 84W RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 118,20 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 215/35 R18 84Y
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 123,70 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 215/35 R18 84Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 130,26 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 215/35 R18 84W RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 137,74 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 5 215/35 R18 84Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 155,58 EUR
Preveri zalogo
Hankook IK01 215/35 R18 84Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 162,72 EUR
Preveri zalogo
Michelin PS4 S XL 215/35 R18 84Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 196,67 EUR
Preveri zalogo

