Skladišče 1
117,49 EUR / kos
Za 4 gume 469,95 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
123,16 EUR / kos
Za 4 gume 492,62 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814899899 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | V701 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Nexen N FERA SPORT XL 215/35 R18 84Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,00 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 215/35 R18 84Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 104,34 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN FLEVA V701 215/35 R18 84W RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,49 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 215/35 R18 84Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 127,90 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 215/35 R18 84Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 135,27 EUR
Preveri zalogo
Hankook IK01 215/35 R18 84Y RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 164,38 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 215/35 R18 84(Y) RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 185,06 EUR
Preveri zalogo

