*Slika je simbolična
Skladišče 7
103,12 EUR / kos
Za 4 gume 412,48 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342856216 |
| Znamka | Firestone |
| Model | FIREHAWK SPORT |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 8.03 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/35 R18 84W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,65 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 215/35 R18 84Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,72 EUR
Preveri zalogo
Firestone FIREHAWK SPORT 215/35 R18 84Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,12 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V701 XL 215/35 R18 84W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 118,20 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 215/35 R18 84Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 127,90 EUR
Preveri zalogo
Cooper COOPER SUMMER 215/35 R18 84Y RFP
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 130,26 EUR
Preveri zalogo
Hankook K120 215/35 R18 84Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 133,85 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 215/35 R18 84(Y) RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 186,74 EUR
Preveri zalogo

