Skladišče 7
86,10 EUR / kos
Za 4 gume 344,40 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8848116041638 |
| Znamka | Rovelo |
| Model | AVENUE SUV |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.25 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 235/50 R19 99V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 67,34 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 235/50 R19 103W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,10 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 235/50 R19 103V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 72,33 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 235/50 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,22 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/50 R19 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,18 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 235/50 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,93 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 235/50 R19 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,10 EUR
Preveri zalogo

