*Slika je simbolična
Skladišče 7
72,33 EUR / kos
Za 4 gume 289,31 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859903123345 |
| Znamka | Trazano |
| Model | Z-507 |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 103 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.81 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 235/50 R19 99V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 67,34 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 235/50 R19 103W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 69,10 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 235/50 R19 103V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 72,33 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 235/50 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,22 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,69 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/50 R19 103Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,18 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 235/50 R19 103Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT 235/50 R19 99V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,93 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SUV 235/50 R19 103W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 86,10 EUR
Preveri zalogo

