Skladišče 1
346,75 EUR / kos
Za 4 gume 1.387,01 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
301,41 EUR / kos
Za 4 gume 1.205,63 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515305952 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | V906 BLUEARTH SUV XL |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 23 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 17.96 kg |
Priporočamo
Yokohama V906 BLUEARTH SUV XL 315/30 R23 108V
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,41 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 315/30 R23 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 366,52 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) * XL 315/30 R23 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 533,17 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 315/30 R23 108Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 587,86 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ5) R0 NCS ELECT XL 315/30 R23 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 608,31 EUR
Preveri zalogo
Michelin PS4 SUV FRV XL 315/30 R23 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 620,49 EUR
Preveri zalogo

