Skladišče 7
366,52 EUR / kos
Za 4 gume 1.466,08 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515313681 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | V107E* |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 23 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 17.98 kg |
Priporočamo
Yokohama V906 BLUEARTH SUV XL 315/30 R23 108V
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 301,41 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 315/30 R23 111Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 366,52 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) * XL 315/30 R23 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 533,17 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 315/30 R23 108Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 587,86 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ5) R0 NCS ELECT XL 315/30 R23 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 608,31 EUR
Preveri zalogo
Michelin PS4 SUV FRV XL 315/30 R23 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 620,49 EUR
Preveri zalogo

