Skladišče 1
106,73 EUR / kos
Za 4 gume 426,90 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814944100 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | V701 XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 85 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 8.51 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 195/45 R17 85W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,35 EUR
Preveri zalogo
Falken ZIEX ZE310EC 195/45 R17 85W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,96 EUR
Preveri zalogo
Firestone ROADHAWK 2 195/45 R17 85W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,26 EUR
Preveri zalogo
Hankook W462 195/45 R17 81H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 103,82 EUR
Preveri zalogo
Hankook W462 195/45 R17 81H RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 104,52 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V701 XL 195/45 R17 85W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 106,73 EUR
Preveri zalogo
Hankook K120 XL 195/45 R17 85W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,58 EUR
Preveri zalogo
Continental WINTER CONTACT TS870 195/45 R17 81H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 125,01 EUR
Preveri zalogo
Goodyear F-1 GSD-3 FP 195/45 R17 81W
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 131,57 EUR
Preveri zalogo

