*Slika je simbolična
Skladišče 7
102,28 EUR / kos
Za 4 gume 409,11 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342663715 |
| Znamka | Firestone |
| Model | ROADHAWK 2 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 85 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 8.27 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 195/45 R17 85W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,70 EUR
Preveri zalogo
Hankook W462 195/45 R17 81H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 92,16 EUR
Preveri zalogo
Falken ZIEX ZE310EC 195/45 R17 85W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 97,96 EUR
Preveri zalogo
Firestone ROADHAWK 2 195/45 R17 85W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,28 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 GS D3 195/45 R17 81W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 103,68 EUR
Preveri zalogo
Hankook W462 195/45 R17 81H RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,47 EUR
Preveri zalogo
Hankook K120 XL 195/45 R17 85W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,85 EUR
Preveri zalogo
Continental WINTER CONTACT TS870 195/45 R17 81H RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 125,01 EUR
Preveri zalogo
Continental WINTER CONTACT TS870 195/45 R17 81H RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 137,91 EUR
Preveri zalogo

