Skladišče 7
44,28 EUR / kos
Za 4 gume 177,13 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6932621607822 |
| Znamka | Trazano |
| Model | Z-107-4 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 86 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 7.6 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/50 R15 86V RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R15 86V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,02 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/50 R15 86V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,14 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 205/50 R15 86V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,83 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA PRIMUS 205/50 R15 86V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 79,06 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE HD PLUS 205/50 R15 86V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,80 EUR
Preveri zalogo
Nankang NS-2R (SEMI-SLICK) XL 205/50 R15 89W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 101,09 EUR
Preveri zalogo

