Skladišče 1
175,36 EUR / kos
Za 4 gume 701,44 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
172,71 EUR / kos
Za 4 gume 690,84 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622223563 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N FERA SPORT XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 97 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 12.15 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,52 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 106,87 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 275/30 R20 97W
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
Že od 156,00 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SU1 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,96 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 172,71 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SU1 275/30 R20 97Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 183,09 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 184,54 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 2 275/30 R20 97Y
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 186,70 EUR
Preveri zalogo
Toyo PROXES SPORT 2 XL 275/30 R20 97Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 202,82 EUR
Preveri zalogo

