VREDESTEIN PINZA AT BSW 245/70 R17 110T
Skladišče 1
148,13 EUR / kos
Za 4 gume 592,51 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692923951 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | PINZA AT BSW |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 245/70 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 105,13 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 245/70 R17 119Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,26 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 245/70 R17 119S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,29 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 245/70 R17 114T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 142,35 EUR
Preveri zalogo
Vredestein PINZA AT BSW 245/70 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 148,13 EUR
Preveri zalogo
Toyo OPEN COUNTRY A/T3 3PMSF 245/70 R17 110T
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 163,00 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 ALLSEASON SUV 245/70 R17 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 163,59 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER AT3 SPORT 2 245/70 R17 110T
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 168,71 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DUELER AT002 245/70 R17 114T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 197,95 EUR
Preveri zalogo

