*Slika je simbolična
Skladišče 7
111,29 EUR / kos
Za 4 gume 445,14 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959585810044 |
| Znamka | Maxtrek |
| Model | SU800 |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 119 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 18.26 kg |
Priporočamo
Gripmax INCEPTION A/T 3PMSF RWL 245/70 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 104,78 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 245/70 R17 119Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,26 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 245/70 R17 119S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 111,29 EUR
Preveri zalogo
Vredestein PINZA AT BSW 245/70 R17 110T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 140,54 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 245/70 R17 114T
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 142,35 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR AT4 G018 245/70 R17 119S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 161,25 EUR
Preveri zalogo
Toyo OPEN COUNTRY A/T3 3PMSF 245/70 R17 110T
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 162,21 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 ALLSEASON SUV 245/70 R17 110T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 164,01 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR MT G003 POR 245/70 R17 119Q RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 172,04 EUR
Preveri zalogo

