CONTINENTAL ALLSEASONCONTACT 2 FR 255/45 R20 101T
Skladišče 1
253,19 EUR / kos
Za 4 gume 1.012,74 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
254,63 EUR / kos
Za 4 gume 1.018,52 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238295313 |
| Znamka | Continental |
| Model | ALLSEASONCONTACT 2 FR |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.66 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 255/45 R20 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,96 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 255/45 R20 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,86 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/45 R20 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 86,51 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/45 R20 105W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 89,14 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/45 R20 105Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 90,50 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 255/45 R20 105W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,83 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DSPORT HP 255/45 R20 101W RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/45 R20 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/45 R20 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 109,04 EUR
Preveri zalogo
Sebring SUV SNOW 255/45 R20 105V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 135,57 EUR
Preveri zalogo

