Skladišče 1
87,60 EUR / kos
Za 4 gume 350,40 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
88,17 EUR / kos
Za 4 gume 352,67 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064132207 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A610 XL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 255/45 R20 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,96 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 255/45 R20 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,45 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/45 R20 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 85,45 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/45 R20 105Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/45 R20 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,60 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 255/45 R20 105V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 89,21 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/45 R20 105W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 89,65 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 255/45 R20 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 94,03 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 255/45 R20 105W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 255/45 R20 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,70 EUR
Preveri zalogo

