BRIDGESTONE DSPORT HP 255/45 R20 101W RFT
Skladišče 7
91,99 EUR / kos
Za 4 gume 367,95 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2019
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999340811712 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | DSPORT HP |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Da |
| Teža | 15.26 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 255/45 R20 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,96 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 255/45 R20 105Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 80,36 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 255/45 R20 105W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 81,56 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 255/45 R20 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,17 EUR
Preveri zalogo
Hifly HP801 SUV XL 255/45 R20 105V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 87,39 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 255/45 R20 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,85 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 255/45 R20 105W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 89,54 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone DSPORT HP 255/45 R20 101W RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 91,99 EUR
Preveri zalogo
Novex SUV A5 XL 255/45 R20 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 94,03 EUR
Preveri zalogo
Hifly WIN-TURI 212 XL 255/45 R20 105H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 95,33 EUR
Preveri zalogo

