Skladišče 7
63,38 EUR / kos
Za 4 gume 253,51 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998563432557 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K435 |
| Širina | 165 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 83 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.26 kg |
Priporočamo
Lassa SNOWAYS 3 165/80 R13 83T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,78 EUR
Preveri zalogo
Lassa GREENWAYS 165/80 R13 83T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,59 EUR
Preveri zalogo
Maxxis ME3 XL 165/80 R13 87T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 55,97 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP2 XL 165/80 R13 87T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,55 EUR
Preveri zalogo
Hankook K435 165/80 R13 83T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 64,52 EUR
Preveri zalogo
Falken LINAM VAN01 165/80 R13 94R
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,15 EUR
Preveri zalogo

