Skladišče 7
343,79 EUR / kos
Za 4 gume 1.375,16 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9989227264456 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | P-ZERO PZ4 |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 92 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.3 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 62,23 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 88,10 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 152,73 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V701 XL 255/30 R20 92W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 186,21 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 191,83 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 197,91 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 208,09 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 255/30 R20 92(Y) RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 220,10 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORT MAXX RT 2 255/30 R20 92(Y) RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 234,46 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT EVO ENLITEN XL 255/30 R20 92Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 248,05 EUR
Preveri zalogo

