Skladišče 7
292,97 EUR / kos
Za 4 gume 1.171,90 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563576206 |
| Znamka | Hankook |
| Model | IK01 SOUND ABSORBER XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 68 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.7 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 125,29 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 265/35 R21 101W
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 171,60 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 15 kosov v centralnem skladišču
Že od 174,25 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 265/35 R21 103Y
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 199,35 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 265/35 R21 101(Y) RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 218,88 EUR
Preveri zalogo
Kleber DYNAXER HP 5 265/35 R21 101Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 220,00 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 234,54 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127 XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 238,37 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) AO PNCS XL 265/35 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 255,42 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/35 R21 101Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 272,70 EUR
Preveri zalogo

