Skladišče 7
32,02 EUR / kos
Za 4 gume 128,07 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6959585845794 |
| Znamka | Maxtrek |
| Model | SU810 |
| Širina | 155 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 7.17 kg |
Priporočamo
Fronway DURAMAX 28 155/80 R12 88S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 27,57 EUR
Preveri zalogo
Fronway DURAMAX 28 155/70 R12 104R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 28,66 EUR
Preveri zalogo
Journey WR068 155/70 R12 104N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,21 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R701 RADIAL 155/70 R12 104N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 33,18 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 155/70 R12 73T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 36,62 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 155 R12 88N
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,98 EUR
Preveri zalogo

