*Slika je simbolična
Skladišče 7
27,57 EUR / kos
Za 4 gume 110,27 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6938628249966 |
| Znamka | Fronway |
| Model | DURAMAX 28 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 88 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 6.03 kg |
Priporočamo
Fronway DURAMAX 28 155/80 R12 88S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 27,57 EUR
Preveri zalogo

