Skladišče 1
204,40 EUR / kos
Za 4 gume 817,61 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 2
216,41 EUR / kos
Za 4 gume 865,65 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
227,79 EUR / kos
Za 4 gume 911,16 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526326546 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | VECTOR 4SEASONS GEN-3 SUV |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 11.502 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 235/45 R21 101V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 126,80 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 235/45 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 127,10 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 235/45 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 131,50 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E XL 235/45 R21 101V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 197,91 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR-4S G3 SUV FP XL 235/45 R21 101T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 204,40 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION 235/45 R21 101T RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 206,16 EUR
Preveri zalogo
Vredestein QUATRAC PRO+ XL 235/45 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 211,35 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E AO SEAL XL 235/45 R21 101V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 213,82 EUR
Preveri zalogo
Goodyear F1 ASYM 3 SUV FP XL 235/45 R21 101T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 217,11 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION S-I AO + ELECT XL 235/45 R21 101T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 220,59 EUR
Preveri zalogo

