Skladišče 7
206,16 EUR / kos
Za 4 gume 824,63 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9999227356441 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | SCORPION |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 101 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 14 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 235/45 R21 101V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 126,80 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 235/45 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 127,10 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 235/45 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 131,50 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E 235/45 R21 101V RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 197,91 EUR
Preveri zalogo
Goodyear VECTOR 4SEASONS GEN-3 SUV 235/45 R21 101T RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 204,40 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION 235/45 R21 101T RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 206,16 EUR
Preveri zalogo
Vredestein QUATRAC PRO+ XL 235/45 R21 101Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 211,35 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127E 235/45 R21 101V RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 213,82 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 (ASYMMETRIC) 3 SUV 235/45 R21 101T RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 217,11 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION 235/45 R21 101T RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 220,59 EUR
Preveri zalogo

