*Slika je simbolična
Skladišče 7
331,95 EUR / kos
Za 4 gume 1.327,80 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8059033606903 |
| Znamka | Prometeon |
| Model | R02 PROFUEL X DRIVE |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 140 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 35.16 kg |
Priporočamo
Ling Long L-S20 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 211,94 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 220,87 EUR
Preveri zalogo
Petlas SZ300 (ST) 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 233,39 EUR
Preveri zalogo
Petlas RZ300 (DR) 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 242,06 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GZ300 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 256,62 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL STEER 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 319,18 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL X DRIVE 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 331,95 EUR
Preveri zalogo
Pirelli R02 PROFUEL D 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 358,72 EUR
Preveri zalogo
Hankook DH35 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 372,76 EUR
Preveri zalogo
Hankook AH35 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 391,44 EUR
Preveri zalogo

