Skladišče 1
386,57 EUR / kos
Za 4 gume 1.546,27 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
391,44 EUR / kos
Za 4 gume 1.565,75 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563432816 |
| Znamka | Hankook |
| Model | AH11 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17.5 col |
| Indeks nosilnosti | 140 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Tovornjak |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Teža | 34.21 kg |
Priporočamo
Ling Long L-S20 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 210,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 219,60 EUR
Preveri zalogo
Petlas SZ300 (ST) 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 239,17 EUR
Preveri zalogo
Petlas RZ300 (DR) 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 245,60 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GZ300 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 255,35 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL STEER 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 319,18 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL X DRIVE 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 331,95 EUR
Preveri zalogo
Pirelli R02 PROFUEL D 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 354,90 EUR
Preveri zalogo
Hankook DH35 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 372,76 EUR
Preveri zalogo
Hankook AH35 265/70 R17.5 140M
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 386,57 EUR
Preveri zalogo

