Skladišče 1
123,84 EUR / kos
Za 4 gume 495,37 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
119,40 EUR / kos
Za 4 gume 477,58 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
119,40 EUR / kos
Za 4 gume 477,58 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
125,19 EUR / kos
Za 4 gume 500,76 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707868022 |
| Znamka | Kleber |
| Model | QUADRAXER3 XL |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 9.4 kg |
Priporočamo
Gripmax PRO WINTER XL 195/60 R18 96V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,40 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 195/60 R18 96V
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,09 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 XL 195/60 R18 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 107,67 EUR
Preveri zalogo
Kleber QUADRAXER3 XL 195/60 R18 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 119,40 EUR
Preveri zalogo
Uniroyal RAINEXPERT 5 FR XL 195/60 R18 96H
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 122,40 EUR
Preveri zalogo
Uniroyal ALL SEASON EXPERT 3 XL 195/60 R18 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 128,61 EUR
Preveri zalogo
Nankang SP-7 195/60 R18 96V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 130,27 EUR
Preveri zalogo
Dunlop BLUE RESPONSE TG 195/60 R18 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 131,00 EUR
Preveri zalogo
Hankook H750 ALLSEASON XL 195/60 R18 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 131,32 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EFFICIENTGRIP PERFORM 195/60 R18 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 137,74 EUR
Preveri zalogo

