Skladišče 1
529,48 EUR / kos
Za 4 gume 2.117,91 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
490,07 EUR / kos
Za 4 gume 1.960,27 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
490,07 EUR / kos
Za 4 gume 1.960,27 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
528,82 EUR / kos
Za 4 gume 2.115,28 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
529,74 EUR / kos
Za 4 gume 2.118,98 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707446541 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PS4 S N0 XL |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 201,36 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 315/30 R22 107W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 217,20 EUR
Preveri zalogo
Kumho PS71 XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 247,49 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 253,90 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 269,70 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V105 N0 RPB XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 273,05 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 SUV 315/30 R22 107(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 290,27 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 296,45 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
Že od 337,42 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P-ZERO(PZ4) II* XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 356,64 EUR
Preveri zalogo

