Skladišče 7
290,29 EUR / kos
Za 4 gume 1.161,18 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4548515027366 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | ADVAN SPORT V107 SUV |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | (Y) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 16.5 kg |
Priporočamo
Gripmax SUREGRIP AS XL 315/30 R22 107W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 193,57 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 246,31 EUR
Preveri zalogo
Falken AZENIS FK520 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 269,70 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V105 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 285,09 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 SUV 315/30 R22 107(Y) RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 290,29 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137A 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 297,80 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 6 315/30 R22 107Y RFP
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 337,42 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 ENLITEN XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 341,84 EUR
Preveri zalogo
Continental SC-7 FR XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 368,36 EUR
Preveri zalogo
Continental PREMIUM 6* XL 315/30 R22 107Y
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 374,14 EUR
Preveri zalogo

