CONTINENTAL SC-7 FR XL 265/30 R20 94Y
Skladišče 1
271,89 EUR / kos
Za 4 gume 1.087,55 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
273,07 EUR / kos
Za 4 gume 1.092,26 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238039160 |
| Znamka | Continental |
| Model | SC-7 FR XL |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.53 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT SPORT PS2 265/30 R20 94(Y)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 80,29 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 265/30 R20 94Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 85,76 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 118,39 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO 265/30 R20 94Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT R 265/30 R20 94Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/30 R20 94Y
Dobavljivo takoj v CCC skladišču Radomlje
Že za 163,80 EUR
DOBAVLJIVO TAKOJ
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 176,95 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 200,00 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 210,91 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/30 R20 94Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 214,66 EUR
Preveri zalogo

