*Slika je simbolična
Skladišče 7
154,33 EUR / kos
Za 4 gume 617,32 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9992000828521 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | EAGLE F1 SUPERSPORT R |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 30 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.6 kg |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 265/30 R20 94Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,13 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 117,70 EUR
Preveri zalogo
Pirelli P ZERO 265/30 R20 94Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 SUPERSPORT R 265/30 R20 94Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 265/30 R20 94Y
Dobavljivo takoj v CCC skladišču Radomlje
Že za 163,80 EUR
DOBAVLJIVO TAKOJ
Kumho ECSTA SPORT S PS72 XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 176,95 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V107 XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 197,18 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 265/30 R20 94Y RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 214,66 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 265/30 R20 94Y RFP
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 219,29 EUR
Preveri zalogo
Vredestein ULTRAC PRO XL 265/30 R20 94Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 220,02 EUR
Preveri zalogo

