Skladišče 1
98,68 EUR / kos
Za 4 gume 394,73 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
101,45 EUR / kos
Za 4 gume 405,80 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4968814904173 |
| Znamka | Yokohama |
| Model | G.A/T G015 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 96 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | F |
| Zavorni razred | F |
| Hrup | 74 dB |
| Razred hrupa | 3 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.7 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-4 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,99 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 205/70 R15 106R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/70 R15 96T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,02 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 205/70 R15 106R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 65,23 EUR
Preveri zalogo
Aplus A867 205/70 R15 106R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,86 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND AT100 205/70 R15 96T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,25 EUR
Preveri zalogo
Nexen ROADIAN AT 4X4 205/70 R15 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,10 EUR
Preveri zalogo

