Skladišče 7
63,86 EUR / kos
Za 4 gume 255,45 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622201097 |
| Znamka | Nexen |
| Model | ROADIAN AT 4X4 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 104 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | D |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 12.12 kg |
Priporočamo
Aplus A867 205/70 R15 106R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 51,25 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE AT 2 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 51,35 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/70 R15 96H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,99 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 205/70 R15 106R
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,79 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/70 R15 96T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,46 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 205/70 R15 96H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 61,68 EUR
Preveri zalogo
Nexen ROADIAN AT 4X4 205/70 R15 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,86 EUR
Preveri zalogo
Nexen ROADIAN AT 4X4 205/70 R15 96T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 64,43 EUR
Preveri zalogo

