VREDESTEIN QUATRAC PRO+ XL 245/50 R19 105V
Skladišče 1
157,51 EUR / kos
Za 4 gume 630,06 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692810510 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | QUATRAC PRO+ XL |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Gripmax STATURE HT XL 245/50 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 103,98 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 245/50 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 106,14 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 245/50 R19 105W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 139,46 EUR
Preveri zalogo
Falken EUROALL SEASON AS210 245/50 R19 105V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 143,06 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 245/50 R19 105Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 149,59 EUR
Preveri zalogo
Vredestein QUATRAC PRO+ XL 245/50 R19 105V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 157,51 EUR
Preveri zalogo
Kleber QUADRAXER SUV XL 245/50 R19 105V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,82 EUR
Preveri zalogo
Nokian SNOWPROOF 2 SUV XL 245/50 R19 105V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 159,25 EUR
Preveri zalogo
Hankook H750 245/50 R19 105W RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 162,87 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN SPORT V107 245/50 R19 105W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 165,54 EUR
Preveri zalogo

