Skladišče 7
190,58 EUR / kos
Za 4 gume 762,33 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9978526277633 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SP SPORT MAXX GT |
| Širina | 245 mm |
| Višina | 50 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 67 dB |
| Razred hrupa | 1 |
| Runflat | Da |
| Teža | 16.1 kg |
Priporočamo
Novex SP A5 XL 245/50 R18 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,03 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 245/50 R18 104V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,00 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 245/50 R18 104Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,32 EUR
Preveri zalogo
Minerva F205 245/50 R18 104W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,69 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 245/50 R18 104V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 94,10 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 245/50 R18 104Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,38 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 245/50 R18 104W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 97,22 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT 245/50 R18 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 104,69 EUR
Preveri zalogo
Lassa DRIVEWAYS SPORT + 245/50 R18 104Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,24 EUR
Preveri zalogo

