Skladišče 2
596,42 EUR / kos
Za 4 gume 2.385,66 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 5452000546388 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SP346 |
| Širina | 305 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 148 |
| Indeks hitrosti | M |
| Tip vozila | Tovornjak / Avtobus |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 45.576 kg |
Priporočamo
Ling Long L-S20 305/70 R19.5 148M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 273,22 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 305/70 R19.5 148M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 284,71 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL X STEER 305/70 R19.5 148M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 408,55 EUR
Preveri zalogo
Prometeon R02 PROFUEL X DRIVE 305/70 R19.5 148M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 408,55 EUR
Preveri zalogo
Pirelli R02 PROFUEL D 305/70 R19.5 148M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 428,62 EUR
Preveri zalogo
Hankook DH35 305/70 R19.5 148M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 472,33 EUR
Preveri zalogo
Hankook AH35 305/70 R19.5 148M
Na zalogi 14 kosov v centralnem skladišču
Že od 472,39 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI HYBRID HS3 305/70 R19.5 148M
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 589,12 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP346 305/70 R19.5 148M
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 596,42 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP446 305/70 R19.5 148M
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 596,42 EUR
Preveri zalogo

