CONTINENTAL ECO 3 FR 155/60 R15 74T
Skladišče 1
105,42 EUR / kos
Za 4 gume 421,69 EUR
Na zalogi 16 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
102,42 EUR / kos
Za 4 gume 409,68 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
105,67 EUR / kos
Za 4 gume 422,70 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238023206 |
| Znamka | Continental |
| Model | ECO 3 FR |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 74 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 7.5 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,80 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,94 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 155/60 R15 74H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 44,41 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE HD PLUS 155/60 R15 74T
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,26 EUR
Preveri zalogo
Comforser SPORTS K4 155/60 R15 74H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,27 EUR
Preveri zalogo

