Skladišče 1
42,27 EUR / kos
Za 4 gume 169,07 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8935368827308 |
| Znamka | Aplus |
| Model | AERIX FS01 |
| Širina | 155 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 74 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Trazano Z-401 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 31,89 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 35,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,08 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,64 EUR
Preveri zalogo
Aplus AERIX FS01 155/60 R15 74T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,27 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 155/60 R15 74H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 45,89 EUR
Preveri zalogo
Nexen N BLUE HD PLUS 155/60 R15 74T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,67 EUR
Preveri zalogo
Comforser SPORTS K4 155/60 R15 74H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,27 EUR
Preveri zalogo
Nexen NBLUE 4 SEASON 155/60 R15 74T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,89 EUR
Preveri zalogo

