Skladišče 3
142,83 EUR / kos
Za 4 gume 571,30 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808956238186 |
| Znamka | Kumho |
| Model | SOLUS 4S HA31 |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | E |
| Hrup | 71 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
General GRABBER GT 275/55 R17 109V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 82,06 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T005 275/55 R17 109V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 99,06 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT SUV 275/55 R17 109V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 105,51 EUR
Preveri zalogo
Kumho SOLUS 4S HA31 275/55 R17 109V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 142,83 EUR
Preveri zalogo
Goodyear WRANGLER HP ALL WEATHER 275/55 R17 109V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 147,09 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T005 275/55 R17 109V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 147,55 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 275/55 R17 109V
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 148,56 EUR
Preveri zalogo
Hankook RA43 275/55 R17 109V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 153,07 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone TURANZA 6 275/55 R17 109V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 165,64 EUR
Preveri zalogo
Michelin LATITUDE SPORT 3 275/55 R17 109V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 165,78 EUR
Preveri zalogo

