Skladišče 1
123,13 EUR / kos
Za 4 gume 492,51 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 3
117,43 EUR / kos
Za 4 gume 469,72 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
117,43 EUR / kos
Za 4 gume 469,72 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
134,04 EUR / kos
Za 4 gume 536,17 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
123,97 EUR / kos
Za 4 gume 495,88 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528700905908 |
| Znamka | Kleber |
| Model | TRANSPRO 4S |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | R |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Teža | 14.2 kg |
Priporočamo
Aplus A867 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,29 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,38 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,42 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONTOUR AS 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,69 EUR
Preveri zalogo
Novex LTR 5 225/70 R15 112S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,03 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,18 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,25 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,04 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,31 EUR
Preveri zalogo

