Skladišče 1
69,03 EUR / kos
Za 4 gume 276,12 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8848180014842 |
| Znamka | Novex |
| Model | LTR 5 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 112 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A867 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,29 EUR
Preveri zalogo
Aplus A869 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,38 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,42 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONTOUR AS 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,69 EUR
Preveri zalogo
Novex LTR 5 225/70 R15 112S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 69,03 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,18 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 225/70 R15 112R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 74,68 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M VAN 4S 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,37 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON VAN MASTER 225/70 R15 112S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 75,38 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 225/70 R15 112R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,21 EUR
Preveri zalogo

