*Slika je simbolična
| EAN | 0029142829904 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER STT PRO P.O.R |
| Širina | 32 mm |
| Višina | 11.5 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 24.635 kg |
Priporočamo
Yokohama G003 POR 32/11.5 R15 113Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 240,97 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich ALL TERRAIN KO2 11.5 R15 113R
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 275,21 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich KM3 11.5 R15 113Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 280,74 EUR
Preveri zalogo

