BF GOODRICH KM3 11.5 R15 113Q
*Slika je simbolična
Skladišče 3
280,74 EUR / kos
Za 4 gume 1.122,96 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
286,62 EUR / kos
Za 4 gume 1.146,48 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709846912 |
| Znamka | BF Goodrich |
| Model | MT T/A KM3 |
| Širina | 32 mm |
| Višina | 11.5 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 113 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Runflat | Ne |
| Teža | 24.9 kg |
Priporočamo
Yokohama G003 POR 32/11.5 R15 113Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 240,97 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich ALL TERRAIN KO2 11.5 R15 113R
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 275,21 EUR
Preveri zalogo
BF Goodrich KM3 11.5 R15 113Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 280,74 EUR
Preveri zalogo

