*Slika je simbolična
Skladišče 6
464,59 EUR / kos
Za 4 gume 1.858,36 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6941631400804 |
| Znamka | Advance |
| Model | /SAMSON R1W |
| Širina | 380 mm |
| Višina | 85 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 30 col |
| Indeks nosilnosti | 135 |
| Indeks hitrosti | A8 |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Hrup | 0 dB |
Priporočamo
Advance R30 135A8 SAMSON R1W 380/85 R30 135A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 464,59 EUR
Preveri zalogo
Firestone PERFORMER 85 380/85 R30 135D
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 757,62 EUR
Preveri zalogo
Kleber TRAKER 380/85 R30 135A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 782,92 EUR
Preveri zalogo
Michelin AGRIBIB 2 380/85 R30 140A8
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 1.119,20 EUR
Preveri zalogo

